Uitslagen

NaamTegenstanderDatumUitslagEvenementLocatie
Heidi Groenia Mandy van Eijk – the Colosseum 06-12-2014 verlies North vs the Rest Leek
Bernardus van Maaren Nick Morsink – Aerts Dojo 23-11-2014 winst Glorious Heroes Groningen
Paulo Boer Michel Landvreugd – R-Grip 23-11-2014 winst (Ned. titel MMA) Glorious Heroes Groningen
Sandro Martis Opponent Name – Opponent School 25-10-2014 winst (KO) thaiboksgala Garuda Emmen
Heidi Groenia Opponent Name – Petres Gym 11-10-2014 winst thaiboksgala Hamburg
Sandro Martis Opponent Name – Opponent School 11-10-2014 winst (TKO) thaiboksgala Hamburg
Paulo Boer Andy Mcqueen – Sunderland Ju-Jitsu & MMA Club 12-07-2014 Draw MMA Total Combat (English Title)
Marvin Weening Bauke Venema – team Brinkman 22-02-2014 winst gala Steenwijk Steenwijk
Sandro Martis Rik van de Heuvel – Muay Thai Vieira 22-02-2014 winst gala Steenwijk Steenwijk
Paulo Boer Henk Nobach – Opponent School 23-11-2013 winst Nebbe Ciric Gala Drachten
Marijn de Lange Opponent Name – Opponent School 02-11-2013 winst (KO) Rumble of the North Uithuizen
Rachel Adamus Anissa Hadaoui – Schreiber 02-11-2013 verlies Rumble of the North Uithuizen
Paulo Boer Pieter Buist – Team Elite 07-10-2013 winst (submission) A1 WCC gala Eindhoven
Paulo Boer Melvin van Suijdam – Seconds Out 20-04-2013 winst Rumble of the North Uithuizen
Bernardus van Maaren Soufyan Assa – Al Gio Team 24-03-2013 winst (TKO) North vs the Rest Thaiboksgala Leek
Djura de Vries Michele Weeda – Al Gio Team 24-03-2013 verlies North vs the Rest Thaiboksgala Leek
Paulo Boer Candied van der Ven – Sc Zandvoort 24-03-2013 winst (submission) North vs the Rest Thaiboksgala Leek
Sandro Martis VAsyl Babukhivskyy – K1 Aerts Dojo 24-03-2013 winst North vs the Rest Thaiboksgala Leek
Djura de Vries Michele Weeda – Al Gio Team 16-02-2013 Verlies thaiboksgala Steenwijk
Marijn de Lange Kenneth Susanna – FF Carbin 16-02-2013 onbeslist thaiboksgala Steenwijk
Rachel Adamus Salaysa vd Bos – Opponent School 16-02-2013 onbeslist thaiboksgala Steenwijk
Semmie Onojaife Jonathan Baauw – Renshu fights 09-02-2013 onbeslist Thaiboksgala Stadskanaal
Salmineo Aringaneng Fahzan bin Khalid – Mikenta Gym 22-12-2012 verlies Fight Arena 23 Albertslund, Denemarken
Marijn de Lange Kenneth Susana – Vos Gym 09-12-2012 onbeslist Fightfans Collabo Part 1 Amsterdam
Sandro Martis Jeanot Adriaan – Vos Gym 09-12-2012 verlies (TKO) Fightfans Collabo Part 1 Amsterdam
Matthijs Rolsema Mark Rasser – team Knaap 08-12-2012 winst Oldskool Fights Leek
Rachel Adamus Ilona Wijmans – Mikes Gym 24-11-2012 verlies 2theMaxx Hoogeveen
Salmineo Aringaneng Augin Masoud – Scorpio Gym 24-11-2012 verlies 2theMaxx Hoogeveen
Bernardus van Maaren Niels Wimink – Team Schilt 17-11-2012 winst Thaiboksgala Annen
Patrick Biswana 17-11-2012 winst (TKO) Thaiboksgala Annen
Guillermo Ronodimedjo Abdul El Khafi – Team Topfighter Belgium 03-11-2012 verlies (WTKO) One Gate 2 Far MMA gala Heerlen
Bernardus van Maaren Barrie Schrik – Garuda Gym 20-10-2012 winst (WTKO) thaiboksgala Garuda Emmen
Sandro Martis Sabas Stitselaar – Sports Art Den Helder 20-10-2012 winst (K.O.) thaiboksgala Garuda Emmen
Heidi Groenia Marie Schildmeijer – Team Schilt 15-04-2012 winst Bermuda Beatdown Ter Apel
Semmie Onojaife Koos Scholtens – City Gym Veendam 15-04-2012 verlies Bermuda Beatdown Ter Apel
Bernardus van Maaren delain richardson – mtc van dams 25-03-2012 winst (k.o.) Thaiboksgala North vs the Rest Leek
Guillermo Ronodimedjo jawaad hoesein – kops gym 25-03-2012 verlies Thaiboksgala North vs the Rest Leek
Marvin Weening yoey – twight gym 25-03-2012 winst (k.o.) Thaiboksgala North vs the Rest Leek
Paulo Boer Amir Sheikhhosseini – kops gym 25-03-2012 winst (TKO) Thaiboksgala North vs the Rest Leek
Rachel Adamus sarah debaieb – simson gym 25-03-2012 winst Thaiboksgala North vs the Rest Leek
Paulo Boer Jerry Gijsberts – Golden Glory 12-02-2012 winst Natural Powers – Golden Glory Helmond
Djura de Vries Gesiena Aerets – MT Apeldoorn 11-02-2012 onbeslist thaiboksgala Colloseum Fights Dokkum
Marvin Weening Carlo de Witte – KB Arnhem 11-02-2012 verlies thaiboksgala Colloseum Fights Dokkum
Salmineo Aringaneng Yordan Mishev – Ichiban Gym 11-02-2012 verlies thaiboksgala Colloseum Fights Dokkum
Marvin Weening Wouter Bijlstra – Cairo Kickboxing 08-10-2011 winst Kickboksgala Groningen
Semmie Onojaife Adam – Cairo Kickboxing 08-10-2011 verlies Kickboksgala Groningen
Sjors Willems Leroy – Muay thai Factory Hogeveen 08-10-2011 verlies Kickboksgala Groningen
Paulo Boer Ronald Meijer – Vechtsport Groningen 28-05-2011 winst (submission) 2 The Max Gala Assen
Paulo Boer Glenn Dierckx – Topfighter gym België 09-04-2011 verlies NPU Cage Fighting Almelo
Beau Kapila Dave van der Ploeg – Azer Gym 19-02-2011 winst Kickboksgala Mejiro Gym Friesland Leeuwarden
Djura de Vries Samia Tagnaouti – Team Gunyar 19-02-2011 winst Kickboksgala Mejiro Gym Friesland Leeuwarden
Marijn de Lange 19-02-2011 winst (tko) Kickboksgala Mejiro Gym Friesland Leeuwarden
Bernardus van Maaren – Garuda 05-02-2011 winst (k.o) Warriors Today Stadskanaal
Marijn de Lange Alexander Garcarek – Thai Gym 29-01-2011 winst thaiboksgala Kampf der Titanen Duitsland
Paulo Boer Sander van den Heuvel – Schreiber 29-01-2011 winst (submission) thaiboksgala Zilvermeeuwen Zaandam
Salmineo Aringaneng – FFC 29-01-2011 verlies thaiboksgala Zilvermeeuwen Zaandam
Tobias Eijgelshoven Mohensen Moradian – TBC 29-01-2011 winst (k.o.) thaiboksgala Kampf der Titanen Duitsland
Tobias Eijgelshoven Leo Zulic – Mujoken Ki Dojo 29-01-2011 verlies (t.k.o.) thaiboksgala Kampf der Titanen Duitsland
Djura de Vries Ferid Kirat – Diamond Gym 19-12-2010 verlies Thaiboksgala Huize Maas, Groningen
Fatih Arslan – Baguala gym 19-12-2010 onbeslist Thaiboksgala Huize Maas, Groningen
Hakan Arslan 19-12-2010 onbeslist Thaiboksgala Huize Maas, Groningen
Rachel Adamus Oualissa Nasseri 11-12-2010 winst 2 The Maxx Hoogeveen
Salmineo Aringaneng 11-12-2010 winst 2 The Maxx Hoogeveen
Djura de Vries Lindsay – KB Komen 17-11-2010 winst The Rookie Schermerhorn
Matthijs Rolsema 17-11-2010 onbeslist The Rookie Schermerhorn
Paulo Boer Jeffrey Rooze – Os Gym 06-11-2010 winst Gala Sokudo Gym Hoogwoud
Djura de Vries – Diamond Gym 31-10-2010 winst Thaiboksgala Loasana Huize Maas, Groningen
Hakan Arslan 31-10-2010 winst Thaiboksgala Loasana Huize Maas, Groningen
Heidi Groenia – Loekis Gym 31-10-2010 verlies Thaiboksgala Loasana Huize Maas, Groningen
Marijn de Lange Sandro – Loasana Gym 31-10-2010 winst Thaiboksgala Loasana Huize Maas, Groningen
Salmineo Aringaneng – Rock Gym 31-10-2010 verlies Thaiboksgala Loasana Huize Maas, Groningen
Beau Kapila Angelo Wilkes – Team Gunyar 09-10-2010 verlies RingRage V Assen
Bernardus van Maaren Niels Wilmink – Team Schilt 09-10-2010 verlies RingRage V Assen
Bernardus van Maaren 11-09-2010 winst Viriya Fights Sporthal de Spont, Stadskanaal
Marijn de Lange Nicky Beumer – Fred Royers 11-09-2010 winst Viriya Fights Sporthal de Spont, Stadskanaal
Salmineo Aringaneng 11-09-2010 winst Viriya Fights Sporthal de Spont, Stadskanaal
Djura de Vries – Hoyer Gym 05-09-2010 winst Girls Fight Only Wormer
Heidi Groenia – Scorpio Gym 05-09-2010 verlies Girls Fight Only Wormer
Ingela Zeldenrust – Jurojin 05-09-2010 onbeslist Girls Fight Only Wormer
Djura de Vries 27-06-2010 onbeslist Thaiboksgala Loasana Huize Maas, Groningen
Heidi Groenia 27-06-2010 winst Thaiboksgala Loasana Huize Maas, Groningen
Bernardus van Maaren 28-03-2010 verlies Thaiboksgala RingRage Martiniplaza, Groningen
Tobias Eijgelshoven 28-03-2010 verlies Thaiboksgala RingRage Martiniplaza, Groningen
Floris Vercauteren Rick Kuipers 20-12-2009 disqualificatie Thaiboksgala Loasana Groningen
Aissa Allaui 11-10-2009 winst Unleashed III Brunssum
Floris Vercauteren 11-10-2009 winst Unleashed III Brunssum